Dzianiny drukowane – mnóstwo zalet!

Tkaniny i dzianiny z wzorami są od dawna częścią w sprzedaży, choć dzianiny drukowane są na wiele sposobów. Od metod nanoszenia barwnych płaszczyzn jest uzależniona coś więcej niż cena odzieży. Lubimy barwne i pokryte wzorami ubrania, aczkolwiek czasami spora wartość na paragonie nas odstrasza.Dlaczego musi tak być??

Ciekawe wzory wyróżniają dzianiny drukowane

Dzianiny drukowane mogą być tworzone wieloma sposobami. Dresówka i bawełna – te materiały najbardziej nadają się na podkład do wydruku. Tym samym w efekcie powstaje wyjątkowy design dzianin, niebanalne wzornictwo, nie wspominając o wygodzie użytkowania. Czy odgrywają w tym jakąś rolę odmienności, zależnie od wybranej metody drukowania?

Wzory cyfrowe

Jeśli chodzi o cenę, czołowa lokata należy do dzianin drukowanych cyfrowo. W grę wchodzi tu skomplikowana technologia druku za pomocą specjalistycznych drukarek. Dochodzi przygotowanie dobrego materiału, zastosowanie materiałów drukujących i sprzętu, a także praktykę wypuszczania krótkich serii, co przekłada się na wysokie koszty pracy, niż przy zwykłym druku.

Na co może liczyć właściciel nieszablonowo zadrukowanych wdzianek? Oprócz dzianiny wysokiej jakości w grę wchodzi wzór, którego nie da się sprowadzić do kilku kolorów. Poza tym przy zastosowaniu najlepszych urządzeń, rozdzielczość jest doskonała, a barwy nie zlewają się ze sobą. Błyskawiczne przygotowanie cyklu umożliwia zamówienie nawet limitowanych serii z personalizowanymi nadrukami – oczywiście w jeszcze drożej kalkulacji.

Sitodruk wciąż aktywny – wcale się nie starzeje

Wciąż w cenie pozostają dzianiny drukowane w sitodruku. Jego niezaprzeczalne zalety to atrakcyjne ceny. Druk sprawdza się przy ograniczonej ilości kolorów, jak i mniej złożonych wzorach, ale wciąż da się z tego wykrzesać odpowiednią jakość..

Druk rotacyjny z wysoką jakością i stosunkowo niską ceną

Plusy cyfry i sitodruku zawiera w sobie druk rotacyjny. Dzianiny drukowane rotacyjnie, oznaczają się doskonałą paletą barw, przyjemnymi w dotyku i niewyczuwalnymi wzorami, ale także cenami, podobnymi do materiałów zapełnionych metodą sitodruku.

Nadruki ważne dla naszych pociech

Wysoki pozom, którą oferują dzianiny drukowane, bezpieczne środki barwiące, trwałość i intensywność kolorów, przedysputują te materiały do wytwarzaniu odzieży i akcesoriów dziecięcych. Z materiałem od sprawdzonych producentów można liczyć na wygodę i jakość, a przy tym na przystępne oferty cenowe.

Rekomendowane artykuły